serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: polączenie dvd rec z tv
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 11:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 27, 2006 10:59 pm
Postów: 3
Mam problem z nagrywarką dvd thomson dpl 953 rec ! nie mogę ogladać jednego programu i nagrywać innego, w instrukcji jest zapewnione, że idzie a funkcja za to odpowiedzialna poprostu nie działa ! pomocy ! :( :(


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: polaczenie dvd rec z tv
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 11:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 27, 2006 10:59 pm
Postów: 3
seba.g napisał(a):
mam problem z nagrywarka dvd thomson dpl 953 rec ! nie moge ogladac jednego programu i nagrywac innego w instrukcji jest zapewnione ze idzie a funkcja za to odpowiedzialna poprostu nie dziala ! pomocy ! :( :(
polaczenie mam zrobione za pomoca euro/euro bo takie posiada moj tv ! podczas nagrywania funkcja odpowiadajaca za przelanczanie sie miedzy zrodlami sygnalu nie dziala po przerwaniu nagrywania dziala normalnie ! wedlog instrukcji powinna dzialac w obu przypadkach ! podczas nagrywania programu po wylaczeniu funkcji av w tv ciagle mam ten nagrywany program a nie ten ktory chce ogladac ! pomocy dzieki !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 6:10 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lis 16, 2006 8:39 pm
Postów: 103
Zmodywikuj przewód Euro: odłacz pin 8.
Ten pin odpowiedzialny jest za automatyczne przełączenie telewizora na odbiór sygnału z euro. Bez automatycznego przełączania sobie poradzisz, bo można pilotem w telewizorze wybrać wejście AV.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 10:14 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Maj 11, 2006 4:32 pm
Postów: 130
Miejscowość: Trzebnica
Sama nagrywarka nie może mieć takiej funkcji aby co innego nagrywać, a co innego oglądać. Musiałaby mieć dwa tunery.
Jest tylko możliwość oglądania innego programu przez telewizor w czasie gdy nagrywarka inny nagrywa.
Niektóre telewizory mają włączoną aktywacją gniazda Euro przez podanie napięcia na 8 pin. Wtedy telewizor przełącza się na to wejście i nie pomaga przełączanie pilotem. Trzeba poszukać innego przewodu lub usunąć pin przełączający (jak to opisał Yasiu)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: podlaczenie rec dvd +tv
PostWysłany: Śro Lis 29, 2006 7:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 27, 2006 10:59 pm
Postów: 3
dzieki za pomoc doszlem do tego ale po odcieciu 8 pinu jest to samo nawet gorzej bo obraz dodatkowo ucieka ! podlaczylem narazie euro/czincz jest git ale gorszy obraz ! sprawdzalem na innym tv ktory ma pare wyjsc i wejsc i jest git ale na moim tv nici ! musze zmienic tv bo on juz nie jest pierwszej mlodosci ale dziala ! co do samej nagrywarki to thomson pisze bzdury w instrukcji obslugi co do nagrywania jednego programu i ogladania drugiego ! dzieki za pomoc ! :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 1.058s | 11 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów