serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: TV Philips 32PFL7862D - Nie uruchamia sie
PostWysłany: Śro Kwi 10, 2013 9:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 10, 2013 9:10 pm
Postów: 1
Witam

Zwracam się z prośbą o pomoc w związku z TV Philips 32PFL7862D/10

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=32PFL7862D/10&slg=pl&scy=PL

Wczoraj wszedłem do menu serwisowego odbiornika i zaznaczyłem opcje która miała uaktywnić odbiór DVB-T MPEG4.

Sam telewizor obsługuje niestety tylko kompresje MPEG2, wiedziałem to od początku. Chciałem jedynie sprawdzić czy będzie chociaż możliwy odbiór dźwięku i był.

Odbiornik co prawda nie wyświetlał obrazu, ale znalazł około 15 programów nadawanych w DVB-T, wyświetlając jednocześnie informację - Nie wspierany format obrazu.

Gdybym nie wyłączał odbiornika wyłącznikiem głównym z boku TV, tylko z pilota, dzisiaj wszedłbym do menu serwisowego i MPEG4 przestawił na OFF i było by wszystko ok. Jednak ktoś z domowników go niestety wyłączył :-(

Dzisiaj, podczas próby włączenia odbiornika, przyciskiem z boku odbiornika, zapala się niebieska dioda (czyli ok), słychać jak zwykle "piknięcie", po którym odbiornik za sekundę, dwie, powinien się włączyć. Niestety, dioda gaśnie i odbiornik się wyłącza.

Nie jestem znawcą i żadnym fachowcem, ale sadzę, że się nie zepsuł.
Intuicja podpowiada mi,że należałoby jakoś przywrócić odbiornik do ustawień fabrycznych, wykonać hard reset (?). nie wiem.

Proszę o radę i pomoc, co z tym teraz można zrobić.


Góra
 Profil  
 

elektronika



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.061s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów