serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 7:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 10:21 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2007 9:14 pm
Postów: 195
Miejscowość: świętokrzyskie
Jeśli dasz radę to zobacz ten IC 201. Być może twój TV nie posiada trybu serwisowego ( wydaje mi się że CTV 222 nie miał go ). A regulację przesuwu w poziomie uzyskasz poprzez regulację fazy, lub w korekcji E-W. Jeśli chcesz to podeślij schemat na moją pocztę, to popatrzę. Ile w końcu lat ma ten TV, bo z Twojego postu wynika że 19 !!!


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 7:59 am
Postów: 47
Miejscowość: Kraków
Schemat mam z elektrodyTV5490 a mój TV ma faktycznie 19 lat 1978r.
Dostałem go rok temu od znajomego był blady ,nic nie było już widać.Po kilku konsultacjach na elektrodzie ,wymieniłem większość elek i ruszył.Dopiero jak puściłem wnukom bajki na dvd to zobaczyłm na filmie 16/9 tą usterkę.Jest to TV z podwójnym systemem foni ,można go przełaczać na panelu na tv ,natomiast nie miałem tej funkcji na pilocie.Być może niemiał trybu od początku, więc dlatego pytam fachowców.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:59 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2007 9:14 pm
Postów: 195
Miejscowość: świętokrzyskie
Z tego wynika że Twój TV nie ma trybu serwis. Regulacja przesuwu możliwa, tak jak wcześniej pisałem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 12:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 7:59 am
Postów: 47
Miejscowość: Kraków
Chyba zle odczytałeś post ja mam schemat z CTV222 aTv mam 3225 ,możliwść programowania jest tylko z pilot i tak jak pisałem dwie fonie do przełączania , nie na pilocie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 12:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 7:59 am
Postów: 47
Miejscowość: Kraków
Zapomniałem dodać że regulacji praktycznie zero jeden perek do regulacji góra -dół minimalnie i na wysokim to wszystko,oczywiście na kinolu nasycenie ,Jaki to może być model ,jest napisane jak w temacie tylko ten rocznik 1987.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 2:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 7:59 am
Postów: 47
Miejscowość: Kraków
Próbowałem się dowiedzieć na innym forum i już wiem :D ,dla wszystkich którzy śledzą temat, otóż ten model nie ma trybu serwisowego ,tak jak podejrzewał gjery ,a regulację mogę przeprowadzić na VR202 obok procka TDA8362 nóżka 39 .Układ jest pod puszką ekranowany .Bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomagali ,temat uważam za zamknięty :lol:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.047s | 11 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów