serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 6:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sharp - blokada
PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 22, 2008 8:10 pm
Postów: 2
No wiec witam,zabardzo nieznam sie na telewizorach i nieznam pełenej nazyw mojego telewizora sharpa odrazu mowie.dobra przechodze do tematu,gdy miałem jakieś 4-5lat grzebałem na pilocie jak to małe dziecko no i niechcący zablokowałem moj telewiozr sharp jakims kodem(niewiem w jaki sposub) no teraz dorosłem:P i chcial bym naprawic bo telewizor stoi i jest nieuzywany jest hyba w nim (6 kanałow) poniewaz przy zablokowaniu,zablokowalo nawet kanaly te ktore mam z kablowki!!
a odblokowanie gdy sie dowiadywałem kosztuje 200zl a nieche aż tyle wydawac na odblokowanie telewizora no wiec prosze kogos z forum zeby napisal mi jak to odblokowac,prosze was.Poniewaz ze nieznam pełenej nazwy telewizoru moge pokazac fotki,telewizor jest hyba 16 albo 18 calowy taki mały.Wiec prosze pomuzcie:D,bede wdzieczny:D


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 23, 2008 2:49 pm 
Offline
Tech Support
Tech Support
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 17, 2006 10:30 pm
Postów: 253
Miejscowość: Jawor
Model Sharpa podany jest na tabliczce z tyłu. Jest kilka sposobów usuwania blokady, zależnie od modelu. Najczęściej robi sie to w trybie serwisowym:

1 sposób: (wejście i wyjście z trybu)
Wcisnąć dwa skrajne przyciski na klawiaturze lokalnej TV [fonia- ] i [ P+ ] i wyłącznikiem sieciowym włączyć TV. i po wejściu wyłącz wyłącznikiem sieciowym

2 sposób
W trybie serwisowym adresy NVM - 4D , 4E , 4F , 50 , 51 - należy ustawić na 00

usuwanie blokady hotelowej:

-wcisnąć vol- oraz klawisz klucza (pilot)
-wcisnąć mode (pilot)
-wybrać pozycję klucza (ch+/-)
-mode (pilot)
-wybrać PIN i wpisać nowy kod (dowolny)
-wybrać exit i mode"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: ;/
PostWysłany: Śro Sty 23, 2008 7:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 22, 2008 8:10 pm
Postów: 2
u mnie jest to tak wciskam przycisk menu i wyskakuja mi czery pozycje do wyboru takie jak "Zmiana koloru,czrno biale,kolorowe,zaciemneinei obrazu,rozjasnienie" drugie to jakies co zeby zmienic czas hyba tma jeszcze jesc opcja "on" off" trzecia opcja to kod pin na wpisanie i czwarta opcja to nazywa sie <pr> ale jak w nia whodze tez tzeba wpisac kod pin niewime co tzreba zrobic preosze pomuz


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Polecamy - Porady prawne - : https://staczek.com Kancelaria Adwokacka w Warszawie


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.070s | 11 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów