serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 7:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SAMSUNG - czarne plamy na ekranie
PostWysłany: Śro Sie 20, 2008 2:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 20, 2008 2:10 pm
Postów: 1
Mam od 20.06.2008 roku nowy telewizor Samsnng LE37A330J1. Dwa tugodnie temu na ekranie pojawiły 4 plamy ( dwie w lewym górnym rogu ekranu i dwie w lewym dolnym rogu ekranu ). Plamy są w kształcie koła. Uszkodzenie zgłosiłem w serwisie do naprawy gwarancyjnej. Pracownik serwisu oświadczył mi , że naprawa nie może być przeprowadzona w ramach gwarancji bo doszło do zalania telewizora. Ze swej strony dodaję że napewno nie zalałem telewizora. Proszę o pomoc i podzielenie się swoimi uwagami na ten temet.


Ostatnio edytowany przez akimbe, Pią Sie 29, 2008 10:13 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: SAMSUNG LE37A330J1 czarne plamy na ekranie
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 2:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 17, 2007 10:39 pm
Postów: 65
Miejscowość: Opole
To można w prosty sposób udowodnić. Jeśli otrzymasz na piśmie opinię z serwisu, zwracasz sie do rzeczoznawcy sądowego aby sam to sprawdził. Gdy nie znajdzie śladów wody będą musieli uznać gwarancję i pokryć koszty biegłego.
W LCD podobny efekt daje rozszczelnienie ekranu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SAMSUNG - czarne plamy na ekranie
PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 4:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sie 01, 2010 3:48 pm
Postów: 1
Witam Wszystkich!!!

Ja mam ten sam problem co kolega Akimbe.W zeszłym tygodniu przy samym panelu pojawila się mala czarna plamka(jakby wyciek spod panela),nastepnego dnia rano zauważylam kolejną plamkę w tym samym miejscu,ale ok.5 cm.niżej.Na obudowie są przeźroczyste oczka,jakby sie panel rozklejał...
Wezwałam technika(telewizor jest na gwarancji do października),który oswiadczyl,że nie może mi tego uznać,bo sam bedzie musiał zapłacic za matrycę,bo uszkodzenie jest"MECHANICZNE",a obudowę mi wymieni w ramach gwarancji..
Zaczoł mi wciskać,ze ktoś ścisnął telewizor i jakieś farmazony.Zrobił zdjęcia uszkodzeń i powiedział ,że wyśle do serwisu Samsunga,ale na 99% mi tego nie uznają, bo jest niemożliwe,żeby takie uszkodzenia powstały same z siebie...Co mam zrobic w tej syuacji?Nigdy nie "ścikałam",nie uderzylam TV,nie zalałam.Takze naprawdę nie jest to uszkodzenie mechaniczne.
Dzisiaj te plamy powiększają się i boję się,że cały ekran zrobi się czarny...Przesyłam zdjęcie plamek,które powstały na początku...Dziś ta dolna jest dużo większa od górnej..
Bardzo proszę o radę.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów. :D
Alexandra

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SAMSUNG - czarne plamy na ekranie
PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 10:26 pm 
Offline
Tech Support
Tech Support

Dołączenie: Nie Lip 30, 2006 10:50 pm
Postów: 394
W takich sytuacjach bierze się rzeczoznawcę.
Jeśli przyzna, że wada była z winy telewizora to możesz obciążyć gwaranta kosztami ekspertyzy. Fakt, że takie rzeczy mogą się robić na wskutek złego montażu, są naprężenia i po czasie pęka.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

Polecamy - Porady prawne - : https://staczek.com Kancelaria Adwokacka w Warszawie


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.033s | 11 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów