serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 2:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gwarancja LG PROBLEM (LCD)
PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 1:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2009 1:25 pm
Postów: 3
Witam

mam taki problem a mianowicie posiadałem Telewizor LG 42LF65 i zepsuł się na szczęście w okresie objętym gwarancja dziś dostałem nowy telewizor w ramach gwarancji. Tym nowym telewizorem jest Telewizor LG 42LH3000, powiedziano mi ze jest lepszy i ze powinienem być szczęśliwy, ale jakoś do końca nie jestem bo ceny różnią się i to dość dużo ;/ czuje się trochę oszukany bo otrzymałem telewizor o mniejszej wartości o czym mnie nie poinformowano. Prosił bym Was o wypowiedzeniu sie na ten temat czy telewizory bardzo się różnią i który jest lepszy

dodam ze LG 42LF65 (pierwszy TV) kosztował mnie 4899zł w marcu 2008roku gwarancja była do marca 2010 ( 2 lata).

Oto ceny
LG 42LF65 R (stary który sie zepsul i oddałem na gwarancje:) od 2999 PLN do 3958 PLN

LG 42LH3000 (nowy telewizor ktory dostałem w ramach gwarancji ) od 2292 PLN do 3229 PLN

wiec jak widzicie cena rozni sie dosc ostro (sprawdzałem na tych samych stronach) na kozysc mojego starego TV

pozdrawiam i czekam na Wasze sugestie


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: Gwarancja LG PROBLEM (LCD)
PostWysłany: Śro Gru 09, 2009 3:06 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 02, 2009 3:06 pm
Postów: 11
Jak dla mnie serwis zachował się bardzo dobrze. Nie ma co patrzeć na cenę, LH3000 jest dużo lepszym telewizorem patrząc na specyfikację.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

Polecamy - Porady prawne - : https://staczek.com Kancelaria Adwokacka w Warszawie


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.035s | 13 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów