serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 1:30 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: podłaczanie urządzen audio video
PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 1:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Paź 02, 2010 1:09 am
Postów: 2
Witam jestem początkujący i proszę o wyrozumiałość mianowicie mam pytanie odnośnie podłancznia np kamery do tv przez wejście analogowe na włączonych urządzeniach słyszałem ze nie powiano się tak robić bo moze ulec uszkodzeniu albo wejscie TV albo wyjście kamery czy to prawda ?? generalnei zauwazyłem z własnego doswiaczenia ze jak tak robiłem po dłuszym czasie zaczynajja sie pojawiac paski na obrazie czy moze to byc spowdowane podłanczniem na włączonych urzadzeniach i czy wyłączać 2 urzadzenia czy tylko sygnałowe lub na odwrót proszę o szczegółowe informacje bardzo mnie to ciekawi pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: podłaczanie urządzen audio video
PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 4:04 pm 
Offline
Tech Support
Tech Support

Dołączenie: Nie Lip 30, 2006 10:50 pm
Postów: 394
Ryzyko uszkodzenia istnieje wtedy gdy oba urządzenia zasilane są z innych gniazdek lub nawet z innej fazy. Dodatkowo można coś uszkodzić ładunkiem elektrostatycznym, jaki gromadzi się na ubraniu i rekach.
W tym przypadku wydaje mi się jednak, że od częstego wsadzania wtyku pojawiły się zimne luty lub zły kontakt i stad mogą być paski.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: podłaczanie urządzen audio video
PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 11:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Paź 02, 2010 1:09 am
Postów: 2
czyli bez obaw mogę podłączać na włączonych urządzeniach kabelki :)??ok dziękuje za informacje a jeszcze ma pytane na temat podłączeń rożnych urządzeń czy jest jakaś książka na temat tego coś dla techników tv ??może jakieś artykuły w internecie ??


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Polecamy - Porady prawne - : https://staczek.com Kancelaria Adwokacka w Warszawie


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.845s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów