serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z PHILIPS 32PFL6606 H/12(LED) i kanałami Cyfrowymi
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 1:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 12, 2012 1:30 am
Postów: 1
Witam!
Od kilku dni borykam się z takim problemem. Mam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto zna się na programowaniu kanałów cyfrowych i wypowie się na nurtujący mnie temat. Otóż, kupiłam w EURO AGD RTV( Arkady Wrocław) w dniu 7.01. 2012 r. telewizor ulubionej marki PHILIPS 32PFL6606 H/12(LED) i nie przeczuwając żadnych niespodzianek, zaprogramowałam automatycznie wszystkie programy, które oferuje mi jedna z osiedlowych sieci kablowych we Wrocławiu. Z programami analogowymi jest wszystko OK. Natomiast po zaprogramowaniu kanałów cyfrowych dzieje się rzecz co najmniej dziwna… Kanały o niższej częstotliwości, tj.198,50 MHz, 205,50 MHz, 212,50 MHz i 219,50 MHz,(a jest ich 21), pozostają, natomiast znikają o częstotliwościach wyższych, tj.490,00 MHz, 498,00 MHZ, 506,00 MHz ( mam ich 18, bo korzystam jedynie ze średniego pakietu).I teraz ta dziwna rzecz..po wyłączeniu telewizora i ponownym włączeniu, sytuacja jest odwrotna- te które były znikają, a których nie było się pojawiają.(??)Próbowałam te znikające zaprogramować ręcznie, ale niestety były tylko do czasu, kiedy telewizor był włączony.
Poprosiłam właściciela kablówki o pomoc i dziś rano tj. 11.01. niestety nic nie zdziałał. Powiedział, żebym zrezygnowała z tego telewizora, bo coś z oprogramowaniem jest nie tak oraz, że są inne telewizory, które nie stwarzają takich problemów, np. Samsung, LG, Panasonic. Zadzwoniłam do serwisu Philipsa i poradzono, żeby mi w sklepie wymieniono go na inny egzemplarz. Tak się też stało, ale po uruchomieniu drugiego telewizora, cała sytuacja się powtórzyła i znowu jestem w punkcie wyjścia. Telewizor mogę zwrócić jeszcze tylko przez kilka dni. Cały czas się zastanawiam, bo jest to super model o najnowszym oprogramowaniu, więc może problem tkwi w kablówce??Dwa telewizory przetestowane i wciąż to samo??..

Co zatem robić? czy ktoś słyszał o podobnym problemie? Czy możliwe jest, że telewizor tej klasy może mieć złe oprogramowanie? Mimo wszystko bardzo mi na nim zależy, to moja do tej pory niezawodna marka.. Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi/podpowiedzi a jeżeli nie trafiłam na odpowiednie forum proszę o podpowiedzenie mnie gdzie znajdę właściwe i może odpowiedz...

Pozdrawiam,
Teresa z Wrocławia.


Góra
 Profil  
 

elektronika



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.070s | 11 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów