serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 9:49 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 7:00 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 16, 2007 9:35 pm
Postów: 531
Miejscowość: okolice Krasnika
Ciekaw jestem czy oni od razu wszyscy tacy mądrzy byli i nigdy nie zadali żadnego głupiego pytania? Tylko, że niestety wczasach ich młodości nie było takich forów i nic takiego się nie zachowało, a skoro na elektrodzie jest już o wszystkim napisane to po co tam jest w ogóle opcja napisz temat nowy? Powinni zamknąć to forum i zrobić je w postaci archiwum elektroda.pl dopiero po przeczytaniu wszystkich tematów stwierdzeniu, że nie ma niczego podobnego czego ja szukam i oczywiście uzgodnieniu z moderatorem, który najpierw sprawdził bym poziom wiedzy delikwenta, który pragnie założyć temat, ewentualnie udzieli mu wskazówek jak to wszystko ładnie napisać żeby nie obniżać poziomy forum i dopiero po tej całej ceremonii będzie można zamieścić temat na który będą mogli udzielać odpowiedzi jedynie osoby po podobnej weryfikacji jak te, które chcą temat zakładać lub oczywiście osoby zasłużone. O i wtedy będzie fajnie i po myśli moderatora.


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 10:28 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Gru 30, 2009 8:55 pm
Postów: 194
Zaleta tego forum jest to ze moderator nie przenosi postow i nie pisze bzdur oraz to ze nie krytykuje czyjejs wiedzy.Elektroda jest troche inna ja czsto tam zagladm gdy mam powazny problem z telewizorem mysle ze to forum sie rozwinie.BARDZO DENERWUJE MNIE KRYTYKA NA FORUM ELEKTRODY TAM WSZYSCY POZJADALI ROZUMY.Jedna uwaga do uczestnikow tego forum prosze o konczenie tematow i udzielanie informacji na forum oraz odpowiadanie na udzielana pomoc.Ja czesto poswiecam czas na pisanie postow a osoba ktorej pomagam zostawia post bez odpowiedzi.Ela


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 5:10 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 16, 2007 9:35 pm
Postów: 531
Miejscowość: okolice Krasnika
Dzisiaj chciałem napisać tam jeden post do tematu, który mnie poruszył. Wczoraj mi się udało napisać i dziś wchodzę a tam już poprawione coś w moim poście (temat oczywiście już w koszu)
biorę odpowiedz, komunikat: Przepraszamy ale do tego tematu odpowiedzi mogą udzielać tylko moderatorzy.

To się zgadza większość tematów tutaj zostaje nie zakończonych. Ale chyba na to nie ma wpływu...niestety.
A swoją drogą chyba pierwszą kobietą jest Pani tutaj, która bierze tak czynny udział i pomaga.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 4:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 26, 2016 4:41 pm
Postów: 1
Witam wszystkich.

Odkopię kotleta moim przywitaniem.

Z uwagi na jaśniepaństwo panujące na elektroda.pl - dołączam do Was :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Śro Sty 27, 2016 8:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 07, 2014 8:00 pm
Postów: 46
Na elektrodzie to same DEBILIE żądzą jak zadajesz za dużo pytań to temat leci do kosza.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 10:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Lis 20, 2014 5:44 pm
Postów: 41
Też jestem tego zdania że forum Elektroda jest dla debili. Przecież tam same debile pracują.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: konkurencja ???
PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 2:17 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 01, 2016 2:01 pm
Postów: 5
Witam, podzielam zdanie poprzedników, elektroda jest denerwującym forum, na którym czasem ciężko coś znaleźć, tutaj jest wszystko przejrzyste. Pozdrawiam:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.291s | 13 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów