serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 6:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 10:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 29, 2011 10:40 am
Postów: 3
Witam wszystkich :lol: , mam "mały" dylemat :idea: jaki wybrać telewizor, szukam ok. 46", pokój jest duży nasłoneczniony, będzie stał na przeciw okna, ostatnio byłem w sklepie w celu rekonesansu i sprzedawca powiedział żebym szukał bez szyby przedniej aby światło się nie odbijało, proszę o propozycje modeli :roll:mam ok. tygodnia czasu na podjecie decyzji :?: :?: :?: :?:


Ostatnio edytowany przez darek 123, Pon Cze 06, 2011 5:25 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 10:10 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 14, 2011 10:41 am
Postów: 8
Zapomniałeś o podaniu najważniejszej rzeczy, czyli o określeniu budżetu. Jakimi środkami dysponujesz na zakup tego odbiornika? Bez tego polecić ci coś konkretnego będzie bardzo trudno.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 12:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 11, 2010 1:30 pm
Postów: 2
Darek, podajesz trochę zbyt mało szczegółów. Tak jak napisał jaro, podaj chociaż zakres cenowy, w jakim chcesz się zmieścić, a myślę, że będę mógł doradzić Ci konkretny model.
Na tę chwilę mogę jedynie powiedzieć, że do nasłonecznionych pomieszczeń lepiej wybrać telewizor LCD zamiast plazmowego. Powłoki matowe, które polecił Ci sprzedawca są spotykane tylko w telewizorach LCD. Nie bez znaczenia jest też jasność ich ekranu w porównaniu do plazmowych. LED LCD oferują większą jasność, co przekłada się na przyjemniejszy odbiór obrazu w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

Jeśli miałbyś dodatkowe pytania, zachęcam do kontaktu mailowego – ekspert[malpa]philips.com

Ekspert Philips udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 5:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 29, 2011 10:40 am
Postów: 3
cena to ok 5000-5500 zł. Zastanawiam się też czy nie skusić się na 3D. Chodzi mi aby był funkcjonalny, nie będę na nim grać w żadne gry, jedynie do oglądania tv i filmów z anteny naziemnej, zastanawiam się nad samsungiem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 2:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 29, 2011 10:40 am
Postów: 3
witam, jestem już po zakupach, nabyłem samsunga ue46c8000 za kwote 4600, znalazłem ga na ceneo.pl , pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, jest duży i ma sporo funkcji których jeszcze nie opracowałem, ale ogulnie aby kupić nowy telewizor to jest ogromny dylemat, ja sugerowałem się rużnymi opiniami w internecie i po sklepach


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 8:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 13, 2011 5:26 pm
Postów: 3
Jakby ktos szukał jeszcze telewizora dla siebie, to z czystym sumieniem moge polecić Panasonic 46 cali, tv rewelacja. Mam go już od pól roku, nie ma z nim zadnych problemów, a obraz jest piekny!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 11:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 17, 2012 11:35 pm
Postów: 2
Witam. Dołączam się do pytania.. Dysponuję kwotą ok 1300 euro, dlatego euro bo mieszkam i zamierzam kupić tv w Niemczech. Chcę zakupić LED 46 cali. Wybór jest tak ogromny że mnie jako laika już to przerosło. Oczywiście musi posiadać 3d. Telewizor będę przede wszystkim używał do grania w PSX3. Co możecie polecić. Dodam tylko że z racji tego że mam złe doświadczenie z marką PHILIPS ten wybór raczej odpada..chociaż może ktoś mnie przekona :) Na koniec proszę ew. o opinię na temat tego Led-a SAMSUNG UE46D6510 Dziękuje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki wybrać telewizor !!!!???
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 6:37 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2012 12:53 pm
Postów: 127
Z doświadczenia wiem,ze tv 3D są mało praktyczne i w zasadzie rzadko kiedy oglądamy filmy właśnie w tej technologii,a jeśli już to zdecydowanie lepiej wypada to na większym ekranie niż 46 cali.

_________________
www.wszystkozameryki.com - Wszystko z Ameryki, zakupy z Ameryki.

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.351s | 14 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów