serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nielegalne, ale interesujące?
PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 10:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 11, 2007 7:32 pm
Postów: 3
Witam ostatnio widziałem u kolegi bardzo ciekawą rzecz mianowicie ma w jednym dekoderze telewizje n, cyfrę + oraz cyfrowy polsat, co najlepsze nic za to nie płaci. Wiem, że jest to nielegalne, ale powiedzcie mi umie ktoś z was coś takiego zrobić, bo jak się dowiedziałem jest to dekoder przerobiony przez elektryka. Drugie pytanie ile coś takiego kosztuję? (jeżeli zbytnio naruszyłem regulamin, to proszę o skasowanie posta)


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 5:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Mar 18, 2007 12:51 pm
Postów: 94
Miejscowość: Kraków
Chyba Twój kolega fantazjuje. Na Polsat i Cyfę były pirackie karty ale na tyle często zmieniają kody, ze hakerzy nie nadążają.
Na n-kę nie ma jeszcze piratów, tego jestem raczej pewien.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 11, 2007 7:32 pm
Postów: 3
napisałem wyraźnie cytuję "OSTATNIO WIDZIAŁEM U KOLEGI...." miał około 1000 programów w tym wszystkie rodzaje canal+, wszystkie rodzaje HBO, programy strikte z cyfrowego polsatu, a także te które są w telewizji N. Miał dekoder przerobiony przez elektryka, który znał się na tego typu sprawach, z tego co pamiętam kolega mówił "elektryk powiedział, że z polsatem mogą być problemy, ale podał mi stronę i instrukcję jak naprawić jeżeli przestanie odbierać sygnał" na balkonie miał talerz z trzema konwerterami (tak to się chyba nazywa). Widzę, że sam nie wiesz jak to jest możliwe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 6:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 08, 2007 7:01 pm
Postów: 3
ja też nie wierze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nielegalne, ale interesujące?
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 12:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Cze 30, 2010 8:16 pm
Postów: 33
klaunator napisał(a):
Witam ostatnio widziałem u kolegi bardzo ciekawą rzecz mianowicie ma w jednym dekoderze telewizje n, cyfrę + oraz cyfrowy polsat, co najlepsze nic za to nie płaci. Wiem, że jest to nielegalne, ale powiedzcie mi umie ktoś z was coś takiego zrobić, bo jak się dowiedziałem jest to dekoder przerobiony przez elektryka. Drugie pytanie ile coś takiego kosztuję? (jeżeli zbytnio naruszyłem regulamin, to proszę o skasowanie posta)

WITAM NIEWARTO ROBIC SOBIE KLOPOTOW,MOZNA Z DLUGOW NIE WYJSC WSZTSTKO JEST DO CZASU,MOZE MA ZA DUZO KASY,KIEPSKI ELEKTRYK POMYLIL ZAWODY!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nielegalne, ale interesujące?
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 7:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 01, 2010 7:32 pm
Postów: 1
Jeszcze 15 - 10 lat temu to można było kupić płytki na stadionie (teraz będzie narodowy ;) ) i dekodować przez kompa tv satelitarną jak była analogowa. Teraz to już tak nie działa. Powiedz koledze aby nie ściemniał ;)

_________________
Stronka z najtańszą elektroniką w sieci: http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=8903


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nielegalne, ale interesujące?
PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 8:52 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 16, 2007 9:35 pm
Postów: 531
Miejscowość: okolice Krasnika
Mnie się też wydaje że koleś wali ściemę. Moi koledzy kiedyś też poruszali taki temat i właśnie tak jak kolega Farad01 pisze to było możliwe lata temu i nie sądzę aby dla każdej stacji działało (Polsat, Cyfra, N).
A nawet jeśli to tak jak już ktoś wspomniał nie jest to na dłuższą metę. Nie wierzę że taki ktoś może być bezkarny, przecież prędzej czy później mogą go namierzyć.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.037s | 12 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów