serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Który telewizor wybrać??
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 10:19 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2011 10:06 am
Postów: 1
Witam .Interesuje się bardziej technologią związaną z muzyką :Cd playery, amplitunery itd. o telewizorach wiem nie wiele więc chcę się was poradzić jaki telewizor wybrać.
Obecnie mam laptopa mini book Asus EEE PC z procesorem dwurdzeniowym N550. Więc rozglądałem się początkowo za monitorami 24'LED w full HD do filmów. W sklepie lepszy monitor to ok 1300zł dodatkowo musiałbym kupić dekoder USB MPEG4 do laptopa ok 250zł, bo zalezy mi na filmach i dobrej jakości kanałów cyfrowych, i tutaj uznalem ze lepiej kupić telewizor kompatybilny z mini bookiem. Szukam telewizora LED do 3000zł 40' który przyda mi się nie tylko na dziś i za rok do komputera ale do mieszkania które mniejwięcej kupie za 2 lata. Chciabym żeby z tego wyboru byla zadowolona również moja dziwczyna. Przeglądałem trochę tv i nie wiem czy wybrać TV 200hz z opcją 3D. Czy lepiej kupic tv Sony 50Hz w zamian za więcej cali:P Noi najważniejsze do jakiego sklepu się udać po telewizor ,czy znacie jakies sklepy ktore maja bardzo atrakcyjne promocje??
Będę wdzięczny za każda podpowiedz!! Sory za błędy :):)
POZDRAWIAM


Góra
 Profil  
 

elektronika



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.061s | 12 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów