serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 12:10 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 03, 2011 12:06 am
Postów: 1
Witam wszystkich. Do końca roku planuje nabyć telewizor. Szukam modeli w cenie do 2500zł o wymiarach 40/42". Szukałem po sklepach i spodobały mi się 4 modele:
-LG LV570s,
-LG LV5500,
-Samsung ue 40 d 5000,
-Samsung ue 40 d 5800.
Jestem kompletnie zielony w temacie telewizorów. Czy te modele są dobre? Czy są jakieś jeszcze warte polecenia? Na koniec mam pytanie dotyczące telewizorów 3D, uważacie, że powoli należy rozglądać się za telewizorami 3D, czy też LEDy jeszcze długo będą popularne? Z góry dziękuję za pomoc.


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Śro Gru 14, 2011 2:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 26, 2011 8:24 am
Postów: 10
Myślę,że jeszcze długo pozostaną popularne,więc nie masz się czego obawiać. Ja nie przepadam za 3D,więc odradzam. lepiej kupić dobry tv z technologią Full HD.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 3:26 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 05, 2012 10:19 pm
Postów: 50
powiem wam szczerze że to full HD jest niepotrzebne . i tak nie dostrzeżemy tego małego piksela , wiec HD w zupełności wystarcza ale moge się mylić {może zależy do czego :) }, a do tych 3 D to tak jak wyżej i pewno oczy bolą po oglądaniu . postawiłbym na energooszczedny LED 40 cali


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 10:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 04, 2012 1:38 pm
Postów: 28
podświetlenie LED jak najbardziej, ale dobre, trzeba uważać na tandety na rybku, modele kóre wymieniłeś są ok, ale na chwilę obecną ja bym brał pod uwagę 42LE5500, na standard NICAM i mpeg4, przez ten czas pewnie cena pójdzie w dół, a to jakość nie spadnie, http://www.abcdomu24.pl/prod_det/telewizor-42-lcd-lg-42le5500-led-full-hd-4-hdmi-2-usb-mpeg-4_61113


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:14 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 05, 2012 10:19 pm
Postów: 50
Myśle że autor tematu juz nabył jakiś ledowy sprzęt a jaki to już sie nie dowiemy :)
wiecie co myśle oglądając TV 40 cali z odległości 3,5 m jest mniejszy obraz niż laptop 15,6 cali na kolanach 8) :roll: a przecierz w kinie jest taki obraz że aż głowa treba ruszać :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 9:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 04, 2012 1:38 pm
Postów: 28
tak nie można tego porównywać, przy laptopie nie usiądziesz z więcej niż trzema osobami do filmu, a czasem i dwiema, a wracając do tematu to nie zauważyłem daty xD, pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 4:03 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 05, 2012 10:19 pm
Postów: 50
no to jest ta wada że 2 os jedynie z żoną można posiedzieć . no chyba że sie ma bliskie kontakty z kims na tyle by naruszyc przestrzeń osobistą :) 2 os max przy laptopie ok . a TV może usiąść wiecej. musze się z tym zgodzić ;) a wracając do FullHD .
Sam mam . i nie oglądam nic w FullHD bo mało jest popularne , {jescze } :) przypomina mi się nagrywarka ta droższa do dwuwarstwowych płyt i nie zdążyła nagrać ani jednej bo były drogie :P i podobnie jest z tym FullHD według mnie.. ok raz mnie fullHD uratowało jak właczyłem bezmyslnie powiekszenie czcionki ekranu w latopie 500% . to na laptopie pasek zadań był na pół ekranu . a na TV 1/4 i udało sie cofnąć :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Szukam telewizora 42"
PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 6:42 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2012 12:53 pm
Postów: 127
Full Hd to teraz niemal standard,nie opłaca się kupować innego tv,ewentualnie możesz zastanowić się także nad telewizorem 3D. Z wyzej wymienionych modeli proponowałbym Samsung ue 40 d 5800,bardzo dobry,solidny model. W tej cenie cięzko o lepszy.

_________________
www.wszystkozameryki.com - Wszystko z Ameryki, zakupy z Ameryki.

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.055s | 13 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów