serwis elektroniki  
 
 

Elektronika

Forum dyskusyjne dla elektronik i użytkowników sprzętu Audio Video
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:09 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: czytnik kodów kreskowych
PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 9:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 14, 2013 8:48 am
Postów: 2
witam,
podczytuję Was od dawna, nie raz już skorzystałem z wielu porad, jednak dopiero teraz zdecydowałem się zwrócić do Was z pewnym tematem, ponieważ wiem, że mogę liczyć tu na fachową pomoc. Otóż mam problem z wyborem czytnika kodów kreskowych. Otwieram mały sklep i muszę się zaopatrzyć w taki czytnik, tylko tyle ich jest, że kompletnie nie wiem, czym się kierować przy wyborze. Jedne są za 500 zł, inne nawet za 3 tys., więc różnica spora, a jeśli chodzi o funkcjonalności, to nie wiem, czy potrzebne są te wszystkie "bajery" sprawiające, że czytnik jest taki drogi. To będzie mały sklepik więc szukam czegoś, co nie zajmie dużo powierzchni i będzie zgrabnie umiejscowione. Póki co mam na oku tylko taki http://sklep.smartmedia.com.pl/p/8/225/unitech-ps705-laser-1d-rs-usb-wielokierunkowe-czytniki-kodow-kreskowych.html - co myślicie? Skusiło mnie to, że jest dedykowany właśnie do niedużej przestrzeni, ale co do reszty jego cech technicznych to chciałbym zapoznać się z Waszą opinią.

dzięki i pozdr.


Góra
 Profil  
 

elektronika



 Temat postu: Re: czytnik kodów kreskowych
PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 9:52 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Wto Sie 20, 2013 2:12 pm
Postów: 185
Musisz taki kupic jaki uważasz za najlepszy nikt za ciebie nie zadecyduje. Jak kupisz tani to musisz liczyć sie z tym ze szybko się zepsuje i będzie trzeba kupic następny idp. Ja radze ci wybrac ze sredniej półki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: czytnik kodów kreskowych
PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 8:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 14, 2013 8:48 am
Postów: 2
no tez sie tego obawiam, że jak kupie jakiś najtańszy to po krótkim czasie już będzie coś z nim nie tak (chociaz nie zawsze ta zasada sie sprawdza jeśli chodzi o sprzęt). Mysle, że ten czytnik który mam na oku miesci sie wlasnie w tej sredniej półce cenowej. Jeszcze sie troche pozastanawiam, poszukam innych opcji a pewnie i tak koniec końcow go kupię :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: czytnik kodów kreskowych
PostWysłany: Śro Lis 13, 2013 3:32 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2012 12:53 pm
Postów: 127
Najtanszy może się szybko zepsuć,to niestety ich wada.. Może napisz jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy postaramy się coś doradzić,wiec czekamy.

_________________
www.wszystkozameryki.com - Wszystko z Ameryki, zakupy z Ameryki.

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Polecamy - Porady prawne: Adwokat Warszawa


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000 - 2018 phpBB Group
[ Time : 0.079s | 13 Queries | GZIP : Off ]


Naprawa telewizorów